Svarsčio rovimo varžybos, skirtos mokyklos 110 metų jubiliejui paminėti

II vieta Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoniniame etape

Mokykloje vyko 8-10 klasių vaikinų 16 kg svarsčio rovimo varžybos. Dešimt vaikinų varžėsi dėl stipriausiojo vardo. Atkakli kova vyko iki pat varžybų pabaigos. Pirmas varžybas pradėjęs Vilius Venckus svarstį išrovė 62 kartus ir atrodė, kad jis jau gali tapti nugalėtoju, bet, kai svarstį paėmė Kęstutis Zaleckas ir išrovė 70 kartų, sirgaliai jau pradėjo galvoti, kad tai stipriausias mokyklos vaikinas.

Tačiau ir kitiems vaikinams motyvacijos ir ryžto nugalėti netrūko. Aurimas Mažonas svarstį išrovė 100 kartų ir iškovojo III vietą. Didelį kovingumą parodė Matas Vaičekauskas svarstį išrovęs 102 kartus – II vieta. O kai svarstis atsirado Martyno Dauginčio rankose, niekam neliko abejonių, kad tai yra stipriausias mokyklos vaikinas. Svarstis virš Martyno galvos iškilo 110 kartų! Čempiono pasiektas rezultatas sutapo ir su mokyklos 110 metų jubiliejumi.

Sveikiname mokyklos čempioną, prizininkus, visus dalyvius ir linkime treniruotis ir kitose varžybose pagerinti pasiektus rezultatus.

Čempionas Martynas Daugintis apdovanotas taure, medaliu, diplomu, prizininkai - medaliais, diplomais. Apdovanojimus įsteigė sporto klubas ,,Kūlupėnai". Dėkojame kūno kultūros mokytojui Jonui Benečiui už mokinių skatinimą sportuoti bei šių varžybų organizavimą.