Baudų ir tritaškių metimo varžybos

Teksto dydis:

Lapkričio 11 ir 21 dienomis mūsų mokykloje vyko baudų ir tritaškių metimo varžybos. 27 dalyviai varžėsi ir rankos taiklumą išbandė dvejose amžiaus grupėse.
5-7 klasių grupėje baudų metimo varžybas laimėjo Deivydas Vencevičius - per 1 minutę pataikęs 8 kartus, antras – Mantas Vaičius, trečias – Dominykas Laurinavičius. Tritaškių metimo varžybas laimėjo Augustas Pocius iš 15 metimų pataikęs 3 kartus, antras - Armandas Maksvytis, trečias - Rytis Prialgauskas.
                 8-10 klasių grupėje baudų metimo varžybas laimėjo Dovydas Katkus – per 1 minutę pataikęs 10 kartų, antrą vietą iškovojo Tomas Vencevičius, trečią – Karolis Narvilas. Mergaičių grupėje nugalėjo Ieva Mažonaitė ir Auksė Stroputė per minutę įmetusios po 6 kartus, antros liko Vitalija Brilijonkaitė ir Evelina Paukštytė, trečios - Saulė Prialgauskaitė ir Skaistė Burbaitė. Tritaškių metimuose nugalėjo Elidijus Jundulas – 8 pataikymai iš 15 kartų, antroje vietoje liko Tomas Vencevičius, trečias – Tomas Narvilas.
                 Baudų ir tritaškių metimų varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais.