Integruota-netradicinė veikla „Pasakos mūsų gyvenime“

Mokyklos priešmokyklinio  ir ikimokyklinio ugdymo mokytojos Nijolė Duoblienė, Jurgita Gricienė, Viktorija Butkienė, Laima Šopauskienė  nuolat ieško naujų, įvairesnių ir įdomesnių ugdymo formų dirbant su vaikais. Tad lapkričio 26 d. PUG mokytoja organizavo integruotą – netradicinę veiklą „Pasakos mūsų gyvenime“. Suvaidintos trys pasakos. Kiekvienas vaidinimas buvo originalus ir pateiktas skirtingomis formomis. Priešmokyklinukai suvaidino pasaką „Kaip genys eglę kirto“ ,ikimokyklinio ugdymo grupės „Bitutės“ vaikai pasekė pasaką „Žiogas ir skruzdė“, ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružėlės“ ugdytiniai inscenizavo pasaką “Maišas gudrybių“. Rengdami ugdytinius netradicinei veiklai, didžiausią dėmesį skyrėme vaikų kalbos ir kūrybingumo ugdymui. Pasakų scenarijai buvo sukurti ir pritaikyti pagal ugdytinių kalbinius gebėjimus ir norą atlikti tam tikrą vaidmenį. Buvo skatinamas vaikų pasitikėjimas savimi, tobulinami savikontrolės įgūdžiai. Veiklos metu visi dalyviai susidomėję žiūrėjo vieni kitų vaidinamas pasakas, patyrė daug teigiamų emocijų ir bendravimo tarpusavyje džiaugsmą.

2019112701

2019112702