Mokinių 3x3 krepšinio varžybos

Lapkričio 18 ir 28 dienomis mokykloje vyko 3x3 krepšinio varžybos, kur varžėsi 5-7 ir 8-10 klasių mokinių mišrios komandos. 5-7 klasių grupėje dėl mokyklos čempionų vardo panoro kovoti trys ekipos. Komanda ,,Gaideliai“ : Augustas Pocius, Armandas Maksvytis, Eligijus Bertačius 6:3 nugalėjo ,,Chiebros“ komandą: Dominyką Laurinavičių, Deivydą Vencevičių, Danielių Ruzgailą. Antrose varžybose kovingai žaidusi ,,Chiebra“ 4:3 nugalėjo ,,Luopai“ komandą: Roką Paukštį, Mantą Vaičių, Matą Raudonių, Luką Lengvenį. ,,Gaidelių“ komanda 5:4 išplėšė pergalę prieš ,,Luopai“ krepšininkus. Sužaidus visas rungtynes, mokyklos čempionais tapo ,,Gaideliai“, antroje vietoje - ,,Chiebra“, trečioje - ,,Luopų“ krepšininkai.
               8-10 klasių grupėje varžėsi irgi trys komandos. ,,Neptūnas“ - Tomas Vencevičius, Gabrielius Talmontas ir Vilius Diržininkas 7:0 įveikė komandos ,,Portugalai“ žaidėjus - Rytį Prialgauską, Augustą Pocių, Šarūną Drakšą, Tomą Narvilą. ,,Žalgirio“ krepšininkai: Donatas Duoblys, Dovydas Katkus, Martynas Gervinskis rezultatu 5:3 nugalėjo ,,Neptūno“ krepšininkus ir 12:3 įveikė ,,Portugalus“. Šioje grupėje mokyklos čempionais tapo komanda ,,Žalgiris“, antri - ,,Neptūnas“, treti - ,,Portugalai“
               Ačiū berniukams ir vaikinams už kovingumą ir norą nugalėti. Komandų nugalėtojų žaidėjai apdovanoti medaliais.

2019120201 2019120202

Fizinio ugdymo mokytojas