Laimėjimas regioniniame konkurse

Lapkričio 29 dieną Skuode vyko regioninis konkursas „Skaitymai žemaitiškai“, skirtas Simono Daukanto 226 gimimo metinėms, kuriame dalyvavo ir  Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos mokiniai: Lėja Lubytė-priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtinė (mokytoja N. Duoblienė), Mantvydas Vizgaudis -2 kl. (mokytoja I. Raišuotienė), Skaistė Duoblytė – 4 kl. (mokytoja V. Narmontaitė) ir Auksė Stroputė-8 kl. (mokytoja V. Narmontaitė).
         Sveikiname visus dalyvius, o labiausiai – Skaistę Duoblytę, kuri šiame konkurse 1-4 kl. grupėje laimėjo 1 vietą. Mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti „Diekavuonėmis“, o laimėtojai – ir dovanomis. Džiaugiamės dalyvavę įdomiame konkurse, o svarbiausia-prisiminę daug vaizdingų žemaitiškų žodžių ir posakių, pamatę labai drąsių ir kūrybingų mokinių bei prisiekę nepamiršti žemaitiškos tarmės. Dėkojame organizatoriams už įsimintiną renginį bei Kretingos rajono pedagogų švietimo centrui už saugią kelionę.

2019120301 2019120302

Mokytoja Vilma Narmontaitė