Maketų konkurso „Sankryža“ laimėjimai

Teksto dydis:

              Lapkričio mėn. Klaipėdos apskrities VPK Kretingos rajono policijos komisariatas organizavo maketų konkursą „Sankryža“. Konkurso tikslas – mokyti vaikus saugaus eismo, skatinti eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: 1 kl. mok. Jokūbas Karnauskas (mokyt. A. Burkauskienė), 2 kl. mok. Ema Sodytė, Justas Žukov, Viltė Višinskaitė (mokyt. I. Raišuotienė), 3 kl. mok. Tautvydas Katkus, Gintautė Raudoniūtė, Augustė Laurinavičiūtė, Algirdas Gricius, Vytautė Gervinskytė, Deimantė Mockevičiūtė (mokyt. A. Daškevičienė).
           Gruodžio 3 dieną mokytojos ir mokiniai buvo pakviesti į Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje vykusią konkurso apdovanojimų šventę. Visus dalyvius pasitiko ir pasveikino policijos šuniukas Amsis. Konkurso organizatoriai džiaugėsi kruopščiai ir atsakingai sukurtais mokinių maketais. Konkurse dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.
              Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai laimėjo visas prizines vietas: Tautvydas Katkus - 1-ąją vietą, Ema Sodytė – 2-ąją vietą, Justas Žukov – 3-ąją vietą! Konkurso nugalėtojus ir mokytojas organizatoriai apdovanojo diplomais ir gausiais prizais.
            Šis konkursas padėjo mokiniams prisiminti ir praplėsti žinias apie saugaus eismo taisykles, atpažinti ir įvertinti svarbiausius pavojus kelyje, sužinoti kelių ženklinimo, kelio ženklų, šviesoforų ir kitų įrenginių paskirtį, jų reikšmę.

20191206polic

1