Iš krepšinio varžybų - su taure!

Gruodžio 12 dieną Kretingos sporto mokyklos salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninis kaimo mokyklų krepšinio 3x3 varžybų etapas. Kūlupėniškiai sudarė net dvi vaikinų komandas, kuriose žaidė mokiniai gimę 2005 m. ir jaunesni. Geriausiai sekėsi vaikinų I komandai, kurioje kovėsi Dovydas Katkus, Donatas Duoblys ir Martynas Gervinskis. Jaunieji krepšininkai, iškovoję dvi pergales ir patyrę vieną pralaimėjimą, tapo rajoninio etapo vicečempionais. II - oji komanda: Šarūnas Drakšas, Augustas Pocius, Rytis Prialgauskas ir Tomas Narvilas liko ketvirti.
                     Mūsų mokyklos I -oji komanda apdovanota taure, žaidėjai – medaliais. Dalyvaudami varžybose, vaikinai įgijo daugiau žaidybinės patirties, patobulino krepšinio žaidimo gebėjimus bei įgūdžius. Dėkoju vaikinams už kovingumą ir linkiu siekti aukštesnių sportinių rezultatų krepšinio aikštelėse.

20191216krep

Fizinio ugdymo mokytojas