Advento vakarą drauge

Adventas – rimties ir susikaupimo, o kartu ir džiugaus laukimo metas. Jau tradicija tapo kasmet organizuoti Advento vakarą.
Gruodžio 12 dieną ikimokyklinio ugdymo grupės „Bitutės“ pedagogės V. Butkienė, L. Šopauskienė ir padėjėja V. Degimienė kvietė ugdytinius ir jų tėvelius į renginį. Renginio tikslas: padėti vaikams suvokti advento laukimo prasmę, ugdyti kūrybiškumą, saviraišką, aktyvinti bendravimą ir bendradarbiavimą su vaikų tėvais.
                Veiklos metu vaikai ir jų tėveliai mėgavosi malonia veikla - mokėsi dekoruoti vienkartinėmis servetėlėmis žvakes. Ugdytiniams ir tėveliams buvo labai smalsu sužinoti, kaip dekoruojamos žvakutės. Darbštūs pirštukai kibo į darbą: rinkosi spalvingas servetėles, kirpo ornamentus, paveikslėlius, kol rankose gimė spalvingos žvakutės. Tėveliai ir vaikai džiaugėsi įdomia veikla, kuri suteikė daug teigiamų emocijų ir džiaugsmo.

2019121705