Tarpklasinių smiginio varžybų nugalėtojai – dešimtokai!

Sausio 16 dieną mokykloje vyko tarpklasinės ir individualios mokinių smiginio varžybos, kuriose varžėsi 5-10 klasių komandos. Kiekvienos klasės penkių dalyvių komanda stojo prie taikinio ir išbandė rankos taiklumą. Smiginio strėlytes taikliausiai mėtyti sekėsi dešimtos klasės komandai: Deivydui Beniušiui, Tomui Vencevičiui, Viliui Diržininkui, Gabrieliui Talmontui. Vaikinai surinko 579 taškus ir laimėjo I vietą. Antroje vietoje liko kovingoji septintos klasės komanda: Akvilė Pociūtė, Domas Burkauskas, Aurimas Domarkas, Augustas Pocius, Dominykas Laurinavičius, pelniusi 508 taškus. Trečią vietą iškovojo aštuntokų komanda: Saulė Prialgauskaitė, Auksė Stroputė, Neringa Špuntovaitė, Dovydas Katkus, Elidijus Jundulas pelniusi 495 taškus. Ketvirtoje vietoje liko penktos klasės komanda surinkusi 408 taškus, penktoje – šeštos klasės mokiniai su 387 taškais. Klasė nugalėtoja apdovanota taure ir padėkos raštu, prizininkės – padėkos raštais.
            Individualioje įskaitoje tarp merginų nugalėjo Neringa Špuntovaitė (121 taškas), antra – Akvilė Pociūtė (112 taškų), trečia – Akvilė Galdikaitė (104 taškai). Vaikinų tarpe nepralenkiamas buvo Gabrielius Talmontas surinkęs 159 taškus, antras – Augustas Pocius (151 taškas), trečias – Armandas Maksvytis (129 taškai). Čempionai ir prizininkai apdovanoti medaliais.

202001215202001214202001216