Mokyklos sportininkai Vasario 16 – ąją šventė Rūdaičiuose

Vasario 16 - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną - mokyklos geriausi bėgikai dalyvavo bėgime ,, Rūdaičiai - 2020“. Tradiciniame XXXIII – ame bėgime varžėsi daugiau nei 60 bėgikų iš Rūdaičių, Kurmaičių, Kretingos, Jokūbavo, Padvarių, Kretingsodžio, Kūlupėnų. Šauniai šiame sveikatingumo bėgime rungtyniavo mūsų mokyklos bėgikai. II grupėje dalyviai (gimę 2005 – 2007 metais) bėgo 2,5 km nuotolį. Neringa Špuntovaitė nepaliko vilčių kitoms bėgikėms ir laimėjo aukso medalį bei taurę. Antra atbėgo Ieva Mažonaitė, trečia – Akvilė Pociūtė. Vaikinai taip pat nenusileido merginoms - šioje grupėje Dominykas Laurinavičius laimėjo sidabro medalį, o Šarūnas Drakšas tapo šventinio bėgimo čempionu ir buvo apdovanotas taure ir aukso medaliu, o Gabrielius Talmontas, startavęs III grupėje, iškovojo nugalėtojo taurę ir aukso medalį.
              Bėgikai buvo vaišinami HBH ,,Rados“ virtuvės išvirta koše su spirgučiais ir arbata. Su pakilia nuotaika ir labai laimingi bei patenkinti savo sportiniais laimėjimais, mūsų šaunuoliai grįžo namo. Gražių ir turiningų moksleivių atostogų!

20200217beg01 20200217beg02

20200217beg03