Auginame meilę Lietuvai

Vasario 12 d. mokyklos aktų salėje vyko šventinis rytmetys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – Vasario 16-ajai paminėti. Ikimokyklinio ugdymo pedagogė V. Butkienė ir meninio ugdymo pedagogė G. Šimkutė subūrė visus mokyklos mažuosius ugdytinius ir pedagogus (ikimokyklinio ugdymo grupės „Bitutės“, „Boružėlės“, priešmokyklinio ugdymo grupė) Lietuvos gimtadieniui paminėti. Skambant eilėraščiams ir dainoms, besiliejant spalvoms piešiniuose Lietuvai, buvo ugdomas tautiškumas, meilė gimtinei. Mažieji, atlikdami smagias užduotėles,  geriau pažino Lietuvą, valstybės simboliką, susipažino su savo krašto svarbiausiais objektais, iškiliausiomis asmenybėmis. Auginant ir ugdant Lietuvos ateitį - vaikus, yra svarbu, jog jie didžiuotųsi, gerbtų savo tėvynę, todėl  nuo mažų dienų reikia auginti vaikų širdelėse meilę Lietuvai.

20200218tev