Atvirų durų diena KTVM

Vasario 28 d. mūsų mokyklos aštuntos klasės mokiniai buvo pakviesti į Atvirų durų dieną VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykloje.
Svečiuodamiesi šioje profesinėje mokykloje jie susipažino su čia galimomis įgyti specialybėmis: automobilių mechaniko, technikos priežiūros verslo darbuotojo, virėjo, logisto ekspeditoriaus bei dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo.
           Kretingos technologijos ir verslo mokyklos pedagogė A. Grikštaitė papasakojo apie stojimo bei mokymosi sąlygas, pademonstravo šios mokyklos mokinių sukurtą filmuką, kuriame atsispindėjo mokyklos mokymosi procesas, mokymosi programos, neformali veikla bei aprodė mokyklos kabinetus ir kitas mokymosi patalpas.
          Mūsų aštuntokai turėjo galimybę išbandyti apželdintojo profesiją – kiekvienas iš kambarinių augalų sukūrė po puošmeną, kurią gavo dovanų.

20200303lar 20200303kar01 20200303kar02