REIKALINGAS LOGOPEDAS IR SPECIALUSIS PEDAGOGAS

Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla skelbia atranką laisvai specialiojo pedagogo ir logopedo darbo vietai užimti nuo 2020 m. rugsėjo 15 d.:
Specialiojo pedagogo ir logopedo darbo krūvis: specialiojo pedagogo – 0,5 etato, logopedo – 0,5 etato. Sudaroma neterminuota darbo sutartis.
Reikalavimai pretendentams:
Aukštasis išsilavinimas, mokomąjį  dalyką atitinkanti kvalifikacija.
Pretendentai iki 2020 m. rugsėjo 11 d. 17.00 val. pateikia šiuos dokumentus:
1. Prašymą dalyvauti atrankoje.
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
4. Gyvenimo aprašymą.
5. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.
6. Atrankai pretendentas taip pat gali pateikti kitų darboviečių rekomendacijas.
Dokumentus pateikti į mokyklos raštinę arba siųsti registruotu laišku  adresu: Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla, Mokyklos g. 2, Kūlupėnai, Kretingos r. LT-97331; el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, bus pakviesti į pokalbį 2020 m. rugsėjo 14 d. 9.00 val.
Telefonas pasiteirauti: 8 655 00855.