Europos judrumo savaitė

Rugsėjo 21, 22 dienomis Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinėje mokykloje vyko Europos judumo savaitės renginys ,,Išjudink save“. Dalyviai, eidami, bėgdami ar važiuodami riedučiais, dviračiu, ar paspirtuku, atnaujintais mokyklos stadiono takeliais įveikė nuo 300 iki 1500 m. nuotolį. Laikantis visuomenės sveikatos centro rekomendacijų, renginys vyko atskiroms amžiaus grupėms skirtingu laiku. Apie 100 mokinių ir mokytojų linksmai įveikė pasirinktą nuotolį. Aktyviausi ir linksmiausi Europos judumo savaitės renginyje buvo ikimokyklinukų grupės: ,,Boružėlės“ ir ,,Bitutės, priešmokyklinukai ir 1-4 klasių mokinukai. Smagiai bėgo ir 5-9 klasių mokiniai. Sveikatingumo renginyje dalyvavo visi, kas tą dieną galėjo judėti. Būtų labai gerai, kad toks judėjimas taptų kasdieniniu poreikiu stiprinant sveikatą. Ačiū visiems, kurie suprato renginio reikšmę ir aktyviai dalyvavo šioje akcijoje.

2020judr01

2020judr02