Mokinių rudens kroso varžybos

Spalio 20, 22 dienomis mūsų mokykloje vyko rudens kroso varžybos. Mokiniai varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Mergaitėms ir merginoms reikėjo nubėgti 500 m, o berniukams ir vaikinams - 1000 m. Mergaičių 5-7 klasių grupėje kovojo 11 bėgikių. Trečią vietą laimėjo Gabija Pauliūtė, antra atbėgo Skaistė Duoblytė, o varžybų nugalėtoja tapo Nerija Vaičiūtė . Berniukų 5-7 klasių grupėje nuotolį įveikė 13 dalyvių. Trečią vietą iškovojo Edvinas Žilinskis, antras atbėgo Mantas Vaičius, o čempionu tapo Laimis Talmontas. Merginų 8-9 klasių grupėje greičiausiai bėgo Neringa Špuntovaitė, antra finišavo Akvilė Pociūtė, trečia – Evelina Paukštytė. Šioje grupėje varžėsi 10 merginų. Vaikinų 8-9 klasių grupėje lenktyniavo 12 dalyvių. Trečią vietą iškovojo Dominykas Laurinavičius, antras – Martynas Gervinskis, o greičiausiai bėgo Donatas Duoblys. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais.

Bėgikams linkime sėkmės ir pasiekti kuo aukštesnių sportinių laimėjimų!

202010sport

Kūno kultūros mokytojas