Mokinių rudens kroso varžybos

Spalio 20, 22 dienomis mūsų mokykloje vyko rudens kroso varžybos. Mokiniai varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Mergaitėms ir merginoms reikėjo nubėgti 500 m, o berniukams ir vaikinams - 1000 m. Mergaičių 5-7 klasių grupėje kovojo 11 bėgikių. Trečią vietą laimėjo Gabija Pauliūtė, antra atbėgo Skaistė Duoblytė, o varžybų nugalėtoja tapo Nerija Vaičiūtė . Berniukų 5-7 klasių grupėje nuotolį įveikė 13 dalyvių. Trečią vietą iškovojo Edvinas Žilinskis, antras atbėgo Mantas Vaičius, o čempionu tapo Laimis Talmontas. Merginų 8-9 klasių grupėje greičiausiai bėgo Neringa Špuntovaitė, antra finišavo Akvilė Pociūtė, trečia – Evelina Paukštytė. Šioje grupėje varžėsi 10 merginų. Vaikinų 8-9 klasių grupėje lenktyniavo 12 dalyvių. Trečią vietą iškovojo Dominykas Laurinavičius, antras – Martynas Gervinskis, o greičiausiai bėgo Donatas Duoblys. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais.

Bėgikams linkime sėkmės ir pasiekti kuo aukštesnių sportinių laimėjimų!

202010sport

Kūno kultūros mokytojas

Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla.Savivaldybės biudžetinė įstaiga.Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas:190282326. Mokyklos g. 2, Kūlupėnų k., LT - 5714 Kretingos r. Mob. 8 655 00855 El. paštas mvalanciauspm@valancius.kretinga.lm.lt