Rugsėjo 1-oji

Rugsėjo 1-osios proga Mūsų mokiniams nuoširdžiai linkime sėkmingo ir prasmingo starto į pažinimo kelionę, kurioje Juos tegul lydi smalsumas, žingeidumas, tobulėjimas ir kūryba. Mokslas ir žinios visą gyvenimą bus būtina priebėga, todėl jeigu vaikystėje ir jaunystėje mokslo medžio nepasodinsime, vėliau neturėsime ir jo pavėsio. Linkime užsidegimo, kantrybės, atkaklumo ir užsispyrimo, kad jau pavasarį galėtume raškyti saldžius mokslo vaisius.

Mielieji, kelkite naujus iššūkius, nenustokite tyrinėti, nuolat judėkite pirmyn ir pasieksite neįtikėtinų rezultatų! Tegul ši gražiausia rudens šventė įkvėpia Jus naujiems siekiams ir kūrybai.

Dėkojame visiems bendruomenės nariams: mokiniams, tėveliams, mokytojams, gerbiamiems svečiams už šiltą ir nuoširdžią Mokslo ir žinių dienos šventę.

Su rugsėjo pirmąja!

20210901