Sportinės aistros tinklinio aikštelėje

Balandžio 7, 12 dienomis mokyklos sporto salėje vyko merginų ir vaikinų komandų tinklinio varžybos. Pasivaržyti ir pademonstruoti tinklinio žaidimo gebėjimus panoro dvi merginų ir trys vaikinų komandos. Mokyklos čempionėmis tapo ,,Evelinos“ komandos žaidėjos: Evelina Paukštytė, Kamilė Pociūtė, Viktorija Talmontaitė, Vitalija Brilijonkaitė. Antra ,,Akvilės“ komanda: Akvilė Pociūtė, Akvilė Galdikaitė, Kamilė Lukošiūtė, Gabija Pauliūtė.
Vaikinų grupėje nugalėjo ,,Tomo“ komanda: Tomas Narvilas, Karolis Narvilas, Gabrielius Lukošius, Deividas Vencevičius. Antroje vietoje ,,Donato“ žaidėjai: Donatas Duoblys, Šarūnas Drakšas, Mantas Vaičius, Armandas Maksvytis, treti ,,Martynas“ – Martynas Gervinskis, Ernestas Bružas, Edvinas Žilinskis, Svajūnas Narmontas – Poloneičikas.
Komandų nugalėtojų ir prizininkių žaidėjai apdovanoti medaliais.

202204141

202204142