Atvira integruota veikla

Mūsų mokyklos priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Nijolė Duoblienė, vaikų priežiūros darbuotoja Laima Vencevičienė ir pradinių klasių vyr. mokytoja Vilma Narmontaitė organizavo priešmokyklinukams bei 2 klasės mokiniams atvirą integruotą veiklą "Velykų rytą margučiai ritas". Vaikai, padedami Velykų bobutės ir zuikyčių, sužinojo Velykų papročius, kiaušinių marginimo būdus, patys išbandė keletą jų, mėgino atspėti, kokio paukščio kiaušinis (putpelės, vištos, anties, žąsies). Smagiausia buvo žaisti Velykų žaidimus: nešti šaukšte kiaušinį, ridenti didelį margutį, kuo greičiau draugui perduoti kiaušinį ir kt. Vaikai kruopščiai ir kūrybingai kūrė atvirutes ir rašė sveikinimus bei linkėjimus Šv. Velykų proga. Veiklos kulminacija buvo, kai pas vaikus „atkeliavo" ančiukai bei triušiukai. Mokiniai juos glostė, maitino, galvojo jiems vardus, kartu fotografavosi. Velykų bobutė vaikus vaišino šokoladiniais margučiais ir linkėjo linksmų švenčių.

20220416vel1

20220416vel