Neformaliojo švietimo pamokos vyko netradicinėje aplinkoje – Salantų regioniniame parke

Gegužės 10 dieną ketvirtokų pasaulio pažinimo ir neformaliojo švietimo pamokos vyko netradicinėje aplinkoje – Salantų regioniniame parke. Mokinius maloniai pasitiko šio parko darbuotojas  - ekologas Antanas Kubilius. Jis papasakojo apie paskutinio ledynmečio  suformuotą parko reljefą, gamtoje vykusius pokyčius, supažindino su šio regiono augalija, gyvūnija. Mokiniai galėjo  išgirsti ne tik paukščių balsus, žemaičių tarmę, bet ir susipažinti su rieduliais bei patikrinti savo diktumą ,,spausdami”akmenį. Edukacijos pabaigoje visi draugiškai sudėjo Lietuvos nacionalinio paukščio – gandro dėlionę. Mokiniai ne tik pagilino  turimas žinias, bet ir sužinojo daug  naujo ir įdomaus apie gimtąsias apylinkes.

2022053 20220503