Didžiuojamės buvusiais mūsų mokyklos mokiniais

Teksto dydis:

  Mokykloje nuolat vykdomos įvairios Ugdymo karjerai veiklos. Mokytojos A.Burkauskienės iniciatyva mokiniai skatinami susipažinti su buvusių mūsų mokyklos mokinių pasiekimais profesinėje bei verslo srityse.
  Lapkričio 9 dieną mokykloje viešėjo buvęs mūsų mokyklos mokinys – šiandien vienas geriausių ortopedų traumatologų Klaipėdos apskrityje – gydytojas Tadas Abelkis. Susitikime su 8-10 klasių mokiniais T.Abelkis geru žodžiu minėjo buvusius mokytojus, atkreipė dėmesį į paties mokinio norą ir pastangas siekti tikslo ir juokaudamas net parodė puslapį iš savo Pažymių knygelės, kuriame ne tik 10… Vaizdžiai ir įtaigiai gydytojas pasakojo ir apie savo darbo ypatumus, būtinybę tobulėti, šeimą, laisvalaikį.
  Linkime  gydytojui T.Abelkiui sėkmės visose gyvenimo srityse ir viliamės, kad geras pavyzdys įkvėps ir dabartinius mokinius tikslingai ir atsakingai rinktis profesiją.
01 Tadas Abelkis

02 Tadas Abelkis

03 Tadas Abelkis

 

 

 

1