,,Mokyklos stadiono ir ikimokyklinės ugdymo grupės žaidimų aikštelės įrangos įsigijimas“

BlogiausiasGeriausias

logo projekto
Bendra vietos projekto vertė su PVM, 33688 Lt.
Kūlupėnų M. Valančiaus pagrindinė mokykla šiuo projektu  siekia atnaujinti viešąsias Kūlupėnų erdves -  Kūlupėnų M. Valančiaus pagrindinės mokyklos sporto aikštynus, įsigyti ikimokyklinio amžiaus vaikų žaidimo aikštelės įrangą, t. y. sukurti tinkamas sąlygas kaimo bendruomenės narių bei visos seniūnijos gyventojų poreikiams tenkinti.
Atnaujintas sporto aikštynas ir vaikų žaidimų aikštelė sudarys galimybes įvairių socialinių sluoksnių gyventojams sportuoti, užtikrins sąlygas vaikų ir jaunimo bei visos bendruomenės fiziniam lavinimui, užimtumui, savirealizacijai, užkirs kelią žalingų įpročių, nusikalstamumo plitimui ir prisidės prie kaimo gyvenamosios aplinkos patrauklumo didinimo, sveikos gyvensenos įpročių formavimo. Kartu sportuojant ir žaidžiant bei bendraujant ugdysis kaimo gyventojų socialiniai ryšiai, solidarumas. Projektu  bus sukurta pridėtinė socialinė vertė.