Darbotvarkės

VADOVO DARBOTVARKĖ (galimi pakeitimai)

Direktorius Vidas Kelpša

Pirmadienis

Antradienis

Dokumentacijos tvarkymas ir darbas virtualioje aplinkoje. Mokyklos bendruomenės narių: mokinių, mokytojų, tėvų, ūkinio personalo ir kitų interesantų poreikių tenkinimas, iškilusių problemų sprendimas. Ugdymo proceso, ūkinės veiklos priežiūros vykdymas ir mokyklai skirtų asignavimų administravimas. Atstovavimas mokyklai rajono savivaldybės administracijoje, Švietimo skyriuje ir kitose rajono, respublikos valdžios ir valdymo institucijose. Darbas savivaldos institucijų posėdžiuose, įvairiose komisijose, darbo grupėse, pasitarimuose.

Trečiadienis

Pamokų vedimas nuo 8.55 val. iki 11.40 val. Mokyklos bendruomenės narių: mokinių, mokytojų, tėvų, ūkinio personalo ir kitų interesantų poreikių tenkinimas, iškilusių problemų sprendimas. Ugdymo proceso, ūkinės veiklos priežiūros vykdymas ir mokyklai skirtų asignavimų administravimas. Atstovavimas mokyklai rajono savivaldybės administracijoje, Švietimo skyriuje ir kitose rajono, respublikos valdžios ir valdymo institucijose. Darbas savivaldos institucijų posėdžiuose, įvairiose komisijose, darbo grupėse, pasitarimuose. Dokumentacijos tvarkymas ir darbas virtualioje aplinkoje.

Ketvirtadienis

Pamokų vedimas nuo 8.55 val. iki 11.40 val. Darbas savivaldos institucijų posėdžiuose, įvairiose komisijose, darbo grupėse, pasitarimuose. Mokyklos bendruomenės narių: mokinių, mokytojų, tėvų, ūkinio personalo ir kitų interesantų poreikių tenkinimas, iškilusių problemų sprendimas. Ugdymo proceso, ūkinės veiklos priežiūros vykdymas ir mokyklai skirtų asignavimų administravimas. Atstovavimas mokyklai rajono savivaldybės administracijoje, Švietimo skyriuje ir kitose rajono, respublikos valdžios ir valdymo institucijose.

Penktadienis