Darbuotojų poreikis

Kretingos rajono savivaldybė skelbia konkursą Kretingos rajono Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti

Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla ieško šokio mokytojo.

Šokio mokytojo darbo krūvis - 5 kontaktinės valandos, darbo sutartis neterminuota.

Reikalavimai:
Aukštasis išsilavinimas, mokomąjį dalyką atitinkanti kvalifikacija.
Dalyvaujantys atrankoje laisvai šokio mokytojo vietai užimti pateikia šiuos dokumentus:

1. Prašymą dalyvauti atrankoje.

2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.

4. Gyvenimo aprašymą.

5. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.

6. Atrankai pretendentas taip pat gali pateikti kitų darboviečių rekomendacijas.

Dokumentus pateikti į mokyklos raštinę arba siųsti registruotu laišku adresu: Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla, Mokyklos g. 2, Kūlupėnai, Kretingos r. LT-97331; el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telefonas pasiteirauti: 8 655 65155.

Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla.Savivaldybės biudžetinė įstaiga.Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas:190282326. Mokyklos g. 2, Kūlupėnų k., LT - 5714 Kretingos r. Mob. 8 655 00855 El. paštas mvalanciauspm@valancius.kretinga.lm.lt