Pedagoginių darbuotojų sąrašas

( 1 Balsas ) 
Narių vertinimas:  / 1
Teksto dydis:

Pavardė, vardas

Išsilavinimas

Specialybė

Mokomieji dalykai

Kvalifikacinė kategorija

Kontaktai

 Uščinienė Dalia

aukštasis

gamta ir geografija

geografija

metodininkė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

   


Mockuvienė Dalia

aukštasis

socialinė pedagogė

socialinė pedagogė, metodininkė

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Burkauskienė Audronė

aukštasis

prad. klasių mokytoja

pradinis ugdymas

mokytoja metodininkė

Narmontaitė Vilma

aukštasis

prad. klasių mokytoja

pradinis ugdymas

vyr. mokytoja

Daškevičienė Alma

aukštasis

prad. klasių mokytoja

pradinis ugdymas

mokytoja metodininkė



Galdikaitė Jurgita

aukštasis

tikybos, istorijos mokytoja

tikyba, istorija ir pi;ietiškumo pagrindai

vyr. mokytoja

Jurgita Gricienė

aukštesnysis

mokytoja

mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

mokytoja

Mažonienė Jadvyga

aukštasis

matematikos mokytoja

matematika, informacinės technologijos

mokytoja metodininkė

Duoblienė Nijolė

aukštasis

pradinių klasių mokytoja

mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

vyr. mokytoja

Rumbutienė-Derkintytė Ingrida

aukštasis

pradinių klasių mokytoja

mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

 mokytoja

Montrimaitė Nijolė

aukštasis

anglų k. mokytoja

anglų k.

vyr. mokytoja

Pocienė Asta

aukštasis

istorijos mokytoja

Istorija ir pilietiškumo pagrindai

vyr. mokytoja

Puotrienė Dalia

aukštasis

rusų k., lietuvių k. mokytoja

rusų k.,

lietuvių k.

mokytoja metodininkė

Raišuotienė Irena

aukštasis

prad. klasių mokytoja

pradinis ugdymas,

anglų k.

 mokytoja metodininkė

Benetis Jonas

aukštasis

kūno kultūros mokytojas

kūno kultūra

mokytojas metodininkas

Stropus Viktoras

aukštasis

biologijos, chemijos mokytojas

chemija, biologija,

gamta ir žmogus, žmogaus sauga

mokytojas metodininkas

       

Ona Karnauskienė

aukštasis

muzikos mokytoja

muzika

mokytoja

 vaiko priežiūros atostogose

Rusana Gedvilaitė aukštasis muzikos mokytoja muzika mokytoja  

Jazbutienė Rasa

aukštasis

fizikos mokytoja

fizika, technologijos

vyr. mokytoja

Rusteikienė Renata

aukštasis

dailės mokytoja

dailė

vyr. mokytoja

Butkienė Viktorija

aukštasis

ikimokyklinio ugdymo pedagogikos auklėtoja

mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

mokytoja

       

Šopauskienė Laima 

aukštasis

ikimokyklinio ugdymo pedagogikos  auklėtoja

mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

mokytoja

Kelpšienė Reda
aukštasis lietuvių kalbos mokytoja
lietuvių kalba
vyr. mokytoja
 
Janina Mickuvienė aukštasis specialioji pedagogika specialioji pedagogė, logopedė vyr. specialioji pedagogė logopedė  
Greta Šimkutė aukštasis meno pedagokika Meninis ugdymas mokytoja  

Nepedagoginių darbuotojų sąrašas

( 1 Balsas ) 
Narių vertinimas:  / 1
Teksto dydis:

Eil. Nr.

Darbuotojo vardas, pavardė

Pareigos

 
 

1.

Dalia Raškauskienė

Raštinės vedėja, ūkio dalies vedėja

 
 2. Giedrė Kniukštienė Ūkio dalies vedėja  

3.

Ingrida Gedutienė

Vyr. buhalterė

 

4.

Gediminas Šlyžius

Vairuotojas

 

5.

Steponas Mažeika

Pastatų techninės priežiūros darbininkas

 

Elektrikas

 

Kiemsargis

 

6.

Birutė Degimienė

Kiemsargė

 

7.

Elvyra Galdikaitė

Budėtoja

 

Valytoja

 

8.

Lina Vaitkevičienė

Valytoja

 

9.

Marytė Jurkuvienė

Valytoja

 

10.

Irena Lubienė

Valytoja

 

11.

Irma Benetienė

vaikų priežiūros darbuotoja

 

12.

Vilma Degimienė

vaikų priežiūros darbuotoja

 

13.

Laima Vencevičienė

vaikų priežiūros darbuotoja

 
 14. Gediminas Puotra Būdėtojas, valytojas  


1